hakkımızda

nuevo

"Tasarım güzellik üretmek değildir, seçkinlik, uyum ve bütünlüğü oluşturabilmektir."

biz kimiz

2011'den bu yana hayallerle gerçekleri, beklentilerinizle becerilerimizi, teknolojiyle sanatı, estetikle ekonomiyi mimarinin potasında eriterek bir tasarım alaşımı yaratırız. Fark yaratmak için farklı düşünmek gerektiğini iyi biliriz. Fikirlerimizi özgünlük, işlevsellik, ergonomi süzgecinden geçirir, tasarıma geniş bir perspektiften bakarız.

Günümüz iletişim ve sosyal medya çağı. Sosyal medyadan, internet sitemiz üzerinden ya da referanslarla bize ulaşan yeni müşterilerimizle ilk görüşmelerimizi telefonla ya da elektronik ortamda yapıyoruz. İkinci adımda dekorasyonun yapılacağı ortamı ziyaret edip, beklentileri öğreniyor, mekanın gereksinimlerini saptıyoruz. Bir sonraki adımdaysa ekibimizle birlikte hazırladığımız çalışmaları ve düşüncelerimizi anlatmak üzere müşterimizi ofisimizde konuk ediyoruz.

Fark yaratmak için farklı düşünmek gerektiğini iyi biliriz. Fikirlerimizi özgünlük, işlevsellik, ergonomi süzgecinden geçirir, tasarıma geniş bir perspektiften bakarız.

İç Mimar ve Çevre Tasarımcısı Mustafa Kebir. 2005-2009 Akdeniz Üniversitesi G.S.F İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü mezunu.

İç Mimar ve Çevre Tasarımcısı Mehmet Kebir. 2006-2010 Akdeniz Üniversitesi G.S.F İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü mezunu.

kisiye özel tasarım
3d görsel sunum
animasyon
mobilya tasarımı

hizmetlerimiz

Tasarım, proje ve uygulama hizmetimiz Ankara merkezli olmak üzere Türkiye’nin çeşitli illerinin yanı sıra yurtdışında da projelendirme ve anahtar teslimi uygulama hizmeti vermektedir.

 • projelendirme

  Mimari ve İç mimari 2 boyutlu proje / 3 boyutlu konsept proje tasarımı / İç mimari dekorasyon projeleri / Uygulama ve imalat projeleri / Konsept tasarımlar / 3d görsel sunum ve katalog çalışmaları / 2d tasarım ve renkli kat planları, sunum çalışmaları / Mobilya tasarımı / Genel proje koordinasyon ve yönetimi / Mimari ve iç mimari konsept geliştirme / 3D canlandırma görsel çalışmaları / Mobilya, dekoratif ve endüstriyel ürün konsept tasarımı

 • tasarım

  Nuevo mimarlık bir mimari mekânın içinde kullanıcılara işlevsel yapısal ve estetik ölçütlere göre en uygun tasarımı sunmak için çözümler üretir. Süreci deneyimli profesyonellerden oluşan, dinamik ve yaratıcı ekibiyle sürdüren Nuevo mimarlık projelerinde Ergonomi, konfor, kalite, süre ve maliyet gibi esasları da göz önünde bulundurarak kullanıcıların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmeyi prensip edinmiş tir.Nuevo mimarlık gelişen ürün ve malzeme bilgisi konusunda güncel bir kütüphaneye sahip olmasının avantajını proje aşamasında gerçekle örtüşecek şekilde müşteriye sunar. Sürekli değişen tasarım trendleriyle uyumlu iç mimari tasarımlar yaparken Modern çağın estetik anlayışını ve tasarım ilkelerini yasam alanlarına entegre ederek yapılan Tasarımın da her zaman yenilikçi özgün bir ifade ile buluşması konusunda titiz davranır. Nuevo mimarlık Mimari tasarım anlayışına detay ve kalite katan, yaşam alanıyla kullanıcıları bütünleştiren projeler tasarlamaktadır.

 • uygulama

  Mimari projeler / İç mimari dekorasyon projeleri / Uygulama kontrolörlüğü, proje ve uygalama yönetimi / İnce yapı ve dekorasyon hizmetleri / Dış cephe uygulamaları / Anahtar teslim projeler / Proje analiz araştırma ve analiz

 • danışmanlık

  Uygulama kontrolörlüğü, proje ve uygulama yönetimi / Mimari ve iç mimari danışmanlık hizmetleri / İnce yapı ve dekorasyon kontrolörlük hizmetleri / Dış cephe uygulamaları / Proje analiz araştırma ve analiz / 2d 3d mimari ve iç mimari tasarım süreci yönetimi

projenizi bize gönderin

Referanslar